Přeskočit na hlavní navigaci

This is alternative content.


RBB INVEST, a.s.
investiční výstavba

 • bytové domy
 • rodinné domy
 • garáže
 • komerční objekty
 • průmyslové objekty
 • energetické stavby
 • zemědělské stavby


o firmě »


Obchodně-medicínské centrum sv. Florián

Zpět na seznam »

Byl zahájen provoz webových stránek Obchodně-medicínského centra s. Florián na adrese:

www.svflorian.cz

 

Neváhejte nás navštívit. AQUA SHOW začíná v 9:00 hod. a pokračuje v každou celou hodinu až do 19:00 hod.

 


Otevřeno každý den.

Několik ochutnávek videa na serveru YouTube:

V Jindřichově Hradci v Růžové ulici jsme v květnu roku 2012 dokončili rekonstrukci a přístavbu domu č.p. 41, všeobecně známého jako "bývalá hasičárna".

Tento objekt koupila naše společnost od Města Jindřichův Hradec v roce 2007. Vzhledem k jeho neutěšenému stavu neviděli zřejmě tehdejší zastupitelé pro město perspektivní využití a tak jej nabídli k prodeji.

     

Příležitosti k realizaci svého záměru se chopila společnost RBB INVEST, a.s.

Ve třech podlažích domu, který se změnil k nepoznání, jsme od roku 2010 vybudovali 2 400 m2 obchodních ploch, ordinací a kanceláří. Za historizujícím průčelím z Růžové ulice se nachází pasáž, která je průchozí směrem k zimnímu stadionu. Provedení pasáže ohromí zcela jistě každého návštěvníka a dává celému domu punc zcela ojedinělé budovy nejen v Jindřichově Hradci. Dominantou pasáže je kromě sochy sv. Floriána (patrona hasičů) i výjimečná vodní fontána "AQUA SHOW", která je zde nainstalována jako teprve druhá svého druhu v Evropě. Cestu k lékařům či do kanceláří ve vyšších patrech vám ulehčí dva komfortní výtahy.

A co tedy celé centrum ve svém nitru návštěvníkům nabízí ?

Z ulice mají samostatné vchody Fio banka, lékárna Pilulka a Bylinná lékárna. 

V pasáži je pak stylová Kavárna a cukrárna Florián, prodejna luxusních dárkových předmětů Floriánek, Kadeřnictví Martin, obchod KINGS - dětské oblečení a Tomcentrum - prodej a servis mobilních telefonů, tabletů a jejich příslušenství.

U východu z pasáže najdete prodejní galerii Okénko, kancelář firmy SMS finanční poradenství a prodejnu jízdních kol CykloSport P+P.

V prvním patře (přístup schodištěm a výtahem "A") vás ošetří zubní lékař MUDr. Josef Kunkela a dále pak (přístup schodištěm a výtahem "B") zde má svoji ordinaci specialista ORL MUDr. Libor Žižka.

Ve druhém patře má sídlo advokátní kancelář Soják & Partners, schodištěm a výtahem "B" se dostanete do učeben Jazykové školy Zachová a provozoven Lenky Čermákové - léčebná rehabilitace a masáže a Ley Jírové - kosmetické služby.

Objekt má vlastní parkovací plochu, pro parkování mohou návštěvníci centra využít také městské parkoviště u zimního stadionu, které má díky naší iniciativě rozšířenou příjezdovou komunikaci.

Co se nám za necelé dva roky podařilo vybudovat si můžete prohlédnout na následujících snímcích, ale hlavně na vlastní oči v Obchodně-medicínském centru sv. Florián, Růžová ulice 41, Jindřichův Hradec. (mapa)

Průčelí zadní trakt obchůdky obchůdky pasáž 1 pasáž 2 pasáž 3 pasáž 4 sv. Florián interiéry 1 interiéry 2 interiéry 3 výtah AQUA SHOW AQUA SHOW AQUA SHOW AQUA SHOW AQUA SHOW AQUA SHOW AQUA SHOW AQUA SHOW AQUA SHOW AQUA SHOW


 • Development
 • Reality
 • Kontakt
 • Přeskočit na obsah